Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Ostatné produkty
  3. My-Baits
  4. Stickmixy a pelety
  5. Active Stick Mix "Friendly Fire"

Active Stick Mix "Friendly Fire"

Návnada Stick Mix s vo vode rozpustnou múčkou, hrubými časticami a stúpajúcimi prísadami, ktoré vytvárajú stabilne pracujúci skupinový dávkovač krmiva... celý popis
16,08 EUR
13,40 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:MB0042
Kompletné špecifikácie

Návnada Stick Mix s vo vode rozpustnou múčkou, hrubými časticami a stúpajúcimi prísadami, ktoré vytvárajú stabilne pracujúci skupinový dávkovač krmiva vo všetkých vodných vrstvách.

S vysoko kvalitnou múčkou z hmyzu, mliečnymi a sójovými bielkovinami, praženou konopnou múčkou, Robin Red® a praženým čili, ako aj mikropeletami rôznych veľkostí.

1,5 kg v praktickom a opätovne uzatvárateľnom vedierku.

Popis
Naša vysoko atraktívna zmes Stick Mix pozostáva z rôznych prírodných atraktorov, ktoré - spolu s vo vode rozpustnými múčkami, hrubými časticami a rastúcimi prísadami - vytvárajú stabilne pracujúci kŕmny stĺpec vo všetkých vodných vrstvách. Tento katalytický systém je podporovaný skutočnými kaprími magnetmi, ako sú Haith Robin Red®, vo vode rozpustné mlieko a sójové proteíny, pražené konopné múčky, vysoko kvalitná hmyzová múčka a pražené čili papričky. Mikropelety rôznych veľkostí, kôrovce ako krivák potočný či garnely, dodávajú zmesi dodatočnú štruktúru.

Je len vo vašich rukách, ako rýchlo Stick Mix vykoná svoju prácu. Len mierne navlhčený vodou a trochu zhustený, okamžite začne hrať svoju zvodnú hru. V kombinácii so správnou tekutou zmesou z nášho sortimentu je možné trvanie pôsobenia dokonca predĺžiť na niekoľko hodín.

Tovar zaradený v kategóriách