Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Sonary Garmin
  3. Sondy Panoptix
  4. Garmin Panoptix™ LVS12 (sonda)

Garmin Panoptix™ LVS12 (sonda)

  • Doprava ZADARMO

Unikátna a inovatívna sonarová technológia exkluzívne dostupná pre Garmin zariadenia. Nový systém Panoptix™ sonda LVS12 rozširuje možnosti vášho zaria... celý popis
599,90 EUR
499,92 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:010-02143-00
Kompletné špecifikácie

Unikátna a inovatívna sonarová technológia exkluzívne dostupná pre Garmin zariadenia. Nový systém Panoptix™ sonda LVS12 rozširuje možnosti vášho zariadenia zo série echoMAP Ultra bez nutnosti použitia "black-boxu" GLS 10. Sondu stačí priamo pripojiť do kompatibiliného zariadenia echoMAP Ultra alebo GPSmap 8400/8600xsv.

Nový systém prináša vďaka novej sonde LVS12 oba náhľady LiveScope™ Down and LiveScope™ v reálnom čase s prenosom signálu do kompatibilného zariadenia.

Panoptix™ sonda LVS12 dokážete "skenovať" dianie pod vodnou hladinou / pred plavidlom v reálnom čase - plavidlo sa nemusí pohybovať!LIVEVÜ FORWARD

V režime LIVEVÜ FORWARD získate priamy náhľad v reálnom čase pred plavidlom až do vzdialenosti 61m pod uhlom 30° - pozri video na odkaze > > > .

LIVEVÜ DOWN

V režime LIVEVÜ DOWN získate priamy náhľad pod vodnú hladinou pod plavidlom až do hĺbky 61m pod uhlom 30°, so živým náhľadom v reálnom čase. V režime LIVEVÜ DOWN zobrazuje sonar v reálnom čase objekty a štruktúru dna pod plavidlom. Môžete dokonca sledovať, ako ryby reagujú na pohybujúcu sa návnadu - - pozri video na odkaze > > > .

Tovar zaradený v kategóriách