Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Nahadzovací sonar Garmin STRIKER Cast
28.10.2020
Komentáre (0)

Nahadzovací sonar Garmin STRIKER Cast

Garmin® International, Inc., popredný svetový výrobca sonarov, včera predstavil STRIKER™ Cast -  nahadzovací sonar, ktorý vysiela dáta priamo do mobilu alebo tabletu. Bez loďky? Žiadny problém. STRIKER Cast je kompaktná jednotka, ktorú si rybári môžu so sebou zobrať doslova kamkoľvek. Dá sa jednoducho nahadzovať z brehu, móla, lode alebo kajaku. Na zobrazenie sonarového záznamu v mobile slúži voľne dostupná aplikácia STRIKER Cast app, ktorá je kompatibilná so zariadeniami Apple® a Android™.

„Viac ako inokedy hľadajú zákazníci spôsoby ako stráviť čo najviac času v prírode. A pre mnohých je to rybačka“ povedal Dan Bartel, viceprezident pre svetový predaj spoločnosti Garmin. „Je úplne jedno, či ste nováčikom v tomto športe alebo len príležitostný rybár, ktorý chytáva z brehu, STRIKER Cast vám pomôže identifikovať reliéf dna a ryby a to doslova „z dlane“ vašej ruky."

Navrhnutý na lov v sladkej i slanej vode (dokonca vhodný na chytanie na dierkach), STRIKER Cast dosahuje dobrý výkon v plytkej a rovnako v hlbokej vode – rozpätie od 60cm do 45m. Sonarový záznam dokáže vysielať na vzdialenosť 60m. Poskytuje ľahko pochopiteľné tradičné 2D zobrazenie s možnosťami viacerých užívateľských nastavení. Rybári dokonca môžu zapnúť zobrazenie ikon rýb pre lepšiu predstavu o tom, v akej hľbke sa ryby nachádzajú a kde teda umiestniť svoje nástrahy.

STRIKER Cast sa vyrába v dvoch verziách: bez GPS a s GPS. GPS verzia ponúka možnosť tvorby podvodných máp s ukladaním si bodov do pamäte zariadenia. Navyše tieto vytvorené mapy sa dajú jednoducho zdieľať s inými užívateľmi pomocou webovej aplikácie Quickdraw Contours. Dokonca sa dajú kombinovať s dátami získanými pomocou tradičných sonarov Garmin (Striker Plus, EchoMap Plus a pod.).

Sonda STRIKER Cast je pevná a ľahká, mala by sa používať s cca 20lb šnúrou. Sonda sa zapne automaticky pri styku s vodou a vypne sa po vytiahnutí z vody. Obsahuje zabudovanú USB nabíjateľnú batériu, ktorá vydrží viac ako 10 hodín fungovania na jedno nabitie. Sonda je nárazuvzdorná a vodotesná podľa štandardov IPX6 & IPX7.

Obe verzie sonarov sú dostupné v priaznivých cenách na našom webe:

Verzia bez GPS, pultová cena 149,9 EUR:
https://www.fishmania.sk/Nahadzovaci-sonar-STRIKER-Cast-d1185.htm

Verzia s GPS, pultová cena 199,99 EUR:
https://www.fishmania.sk/Nahadzovaci-sonar-STRIKER-Cast-GPS-d1186.htm

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi