Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Sonary Garmin echoMAP
11.02.2020
Komentáre (0)

Sonary Garmin echoMAP


Základné parametre 6-9 palcových sonarov série Garmin echoMAP.

 
ModelechoMAP Plus 92svechoMAP Plus 72sv
Displej9.0" (800x480)7.0" (800x480)7.0" (800x480)6.2" (800x480)
Sonda
GT52HW-TM
GT52HW-TM
GT22HW-TM
GT20-TM
Sonar
CHIRP 2D/CV/SV
CHIRP 2D/CV/SV
CHIRP 2D/CV
CHIRP 2D/CV
Quickdrawánoánoánoáno

 

Vybrané vlastnosti a funkcie sonarov série echoMAP:

Vyhotovenie sonaru a ovládanie - pogumovaný povrch a displej je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. 

7” a 9” palcové dotykové displeje s tlačidlami
- modely 72cv, 72sv a 92sv majú dotykový displej. Pomaly, ale isto sa dotykové displeje stávajú súčasťou strednej triedy sonarov. echoMAP Plus majú zároveň tlačidlá na boku displeja, čo môže niektorým zákazníkom uľahčiť prácu so sonarom najmä v zhoršených poveternostných podmienkach.

Aktívny držiak - unikátna konštrukcia umožňuje zariadenie (displejová jednotka) odobrať zo stojanu bez potreby odpájania káblov. Tie ostávajú "zakotvené" v držiaku stojana na palube. 

Wi-Fi konektivita  - prostredníctvom siete Wi-Fi je možné sťahovať mapy, aktualizovať softvér, či pripojiť sa k aplikáciám v mobile.

Vylepšené sondy 2019 - Garminu sa podarilo doriešiť patentové záležitosti s Navico/Lowrance a nahradili sondy za "reálne" ClearVü, keďže niektoré dáta boli v minulosti dopočítavané softvérom.

Funkcia Quickdraw Contours - umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™.

Mobilná aplikácia ActiveCaptain - jednoduchý prístup k mapám. Jednoduché nahrávanie, ukladanie, či zdieľanie Quickdraw máp. Zároveň je možné sa pripojiť ku komunite a sťahovať mapy iných užívateľov.

Kompatibilita so sondami Panoptix - k sonarom echoMAP 72cv, 72sv a 92sv je možné pripojiť nový systém Panoptix™ LiveScope™. Panoptix™ LiveScope™ dokáže "skenovať" dianie pod vodnou hladinou / pred plavidlom v reálnom čase - plavidlo sa nemusí pohybovať!Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi