Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Zavážacie loďky
  3. Zavážacia loďka Vegaboat Micro

Zavážacia loďka Vegaboat Micro

Zavážacia loďka VegaBoat Micro je jednou z najmenších na trhu, stále však poskytuje dostatočnú stabilitu a výkon, aký potrebujete pri pohodovej vyvážk... celý popis
SONAR A GPS
1 049,00 EUR
874,17 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:VBMICRO
Kompletné špecifikácie

Zavážacia loďka VegaBoat Micro je jednou z najmenších na trhu, stále však poskytuje dostatočnú stabilitu a výkon, aký potrebujete pri pohodovej vyvážke.

 

Evolučný model Micro ponúka novú verziu diaľkového ovládača a lodnej antény. Vďaka tomu sa model lepšie ovláda a došlo k zlepšeniu prenosu signálu. Loďka taktiež disponuje novou verziou riadiacej jednotky, ktorá prináša vyššiu spoľahlivosť. K inovácii došlo tiež na skelete lode, ktorý je vyrobený z odolnejších materiálov a každý užívateľ iste ocení ľahší prístup k lodným batériám.

Loďka bola vyvinutá v spolupráci s mnohými rybármi, ktorí si priali čo najmenšiu loď, ktorá ale bude spĺňať tie najvyššie nároky na funkčnosť. Po dvoch rokoch testovania a vývoju je tu loď Smart.

Trup lode na báze katamaránu je opäť vyrobený z veľmi kvalitného ABS plastu. Loď je vďaka tomu na vode veľmi stabilná.

Upozornenie: Pri použití pletenej šnúry ako šokového náväzca dávajte veľký pozor pri pokladaní montáže. Pletené šnúry majú tendenciu plávať na hladine a po tom, ako položíte pri zavážaní montáž sa môže stať, že vďaka vlastnostiam samotnej šnúry bude aj napriek ochrannej mriežke do vrtule namotaná. Keď sa to stane, môže dôjsť k poškodeniu alebo dokonca úplnému spáleniu hnacieho motora vrtule. Preto vždy po položení montáže najskôr dopnite šnúru, čím ju dostanete bezpečne pod hladinu a až potom môžete nad miestom bezpečne preplávať.

Verzia 5.8 GHz:
Nový model zavážacej loďky pracujúcej na globálnej frekvencii 5.8 GHz. Vďaka nej je možné dosiahnuť lepšieho a spoľahlivejšieho prenosu signálu a väčších vzdialeností. Loďka pracuje s rozšírenou pokrokovou technológiou. Užívateľská frekvencia môže byť vybraná samotným softvérom (už viac nie je treba žiadny kryštál), prípadne si môžete manuálne vybrať ľubovoľnú frekvenciu, ktorá Vám bude vyhovovať.

 

Dôležité nastavenie pred samotným použitím:

1. Na brehu je potrebné nastaviť chod oboch motorov, teda zapnúť ovládač, zapnúť loďku a otočný ovládač vľavo hore na vysielači nastaviť do polohy, kedy sa pri rozjazde začnú točiť obidva motory v rovnakú chvíľu.

2. Vľavo od hlavného ovládača (dopredu/dozadu) sa nachádza nastavenie rýchlosti otáčok. Pri posunutí páčky dopredu docielite maximálneho výkonu motorov.

3. Dole pod hlavným ovládačom je umiestnený smerový ovládač. Používajte pri bočnom vetre alebo proti prúdu, kedy loďka nedrží správny smer.

 

Technické parametre:

Rozmery: 470 mm x 320 mm x 205 mm
Hmotnosť: 8 kg vrátane diaľkového ovládania a všetkých batérií
Výbava: 1x nezávislá komora na návnadu, 1x nezávislý držiak montáže
Maximálna kapacita návnady: 1.5 kg
Prevádzková rýchlosť: cca 50 m/min s ohľadom na poveternostné podmienky
Dosah signálu: 500+ m v závislosti od počasia a okolitých podmienok
Pohon: dva na sebe nezávislé lodné motory
Prevádzková doba (pri maximálnej rýchlosti): cca 2 hodiny v závislosti na stave batérií
Diaľkové ovládanie: pracujúce na globálnej frekvencii 5.8 GHz
Napájanie: 2x 6 V 4 Ah batérie v sérii pre loďku, 8x tužkové batérie Ni-MH AA 1500 Ah 1.2 V do ovládača

 

Obsah balenia:

Zavážacia loďka
4-kanálové diaľkové ovládanie
2x 6 V 4.0 Ah akumulátor s oloveným článkom pre zavážaciu loďku
8x Ni-MH AA 1.2 V 1500 mAh akumulátor pre diaľkové ovládanie
AC-DC 12 V domáca nabíjačka pre zavážaciu loďku
AC-DC 12 V domáca nabíjačka pre sadu diaľkového ovládania
Vak na zavážaciu loďku

Tovar zaradený v kategóriách