Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Kaprárina
  3. Navijáky
  4. SHIMANO Baitrunner OC 8000

SHIMANO Baitrunner OC 8000

  • Akcia
  • TOP produkt
  • Doprava ZADARMO

navijak Shimano Baitrunner 8000 OCProdukt popredného svetového výrobcu rybárskych prútov a navijakov japonskej firmy Shimano.Baitrunner 8000 OC je cen... celý popis
139,95 EUR
116,63 EUR
bez DPH
ks
Quatro kalkulačka
Číslo produktu:BTR8000OC
Výrobca:SHIMANO
Kompletné špecifikácie

navijak Shimano Baitrunner 8000 OC

Produkt popredného svetového výrobcu rybárskych prútov a navijakov japonskej firmy Shimano.
Baitrunner 8000 OC je cenovo zaujímavý navijak, ktorý bol pôvodne určený americkým milovníkom baitrunnerov a je vybavený množstvom jedinečných technológií.
Má za studena kovanú hliníkovú cievku A-RC a telo z materiálu XT-7.
Výborná tesnosť a zapúzdrené ložiská umožňujú jeho použitie ako pri sladkovodnom tak aj pri morskom rybolove.
Technológia Dyna Balance redukuje chvenie navijaku a ponúka hladký chod.
Ergonomická CNC obrábaná hliníková kľučka uľahčuje prenos veľkého výkonu.

Parametre:
Model: BTR8000OC
Kapacita: 0,40mm/230m
Hmotnosť: 590g
Prevod: 4,8:1
Ložiská: 3 SSS guličkové + 1 RB
Typ oscilácie: Varispeed
Náhradná cievka: nie
Návin vlasca na jedno otočenie kľučky: cca 91cm
Rukoväť: jednoduchá
Maximálny brzdný účinok: 9kg

Špecifikácia:
S program - Je základom filozofie Shimano zdôrazňujúcej tri vlastnosti (S): Smooth (hladký chod), Silent (tichý chod) a Strong (pevnosť), na ktorej je založených mnoho navijakov od Shimana.

CF Aluminium Cold Forged Spool - Hliníkové cievky kované za studena. Procesom kovania za studena je možné vytvoriť odľahčenú cievku s vyššou materiálovou pevnosťou a väčšou odolnosťou proti oderu a poškodeniu.

Varispeed oscilácia - Uhol ukladania vlasca na cievku, ktorý znižuje množstvo navinutých vrstiev na cievku pre ďaleké hody. Pri tomto krížovom navíjaní je 5 uložení vlasca na jednu osciláciu. Revolučný systém Shimano Varispeed tvoria dva špeciálne navrhnuté prevody. Jeden je oválneho tvaru, druhý má nápadný štvorcový tvar. Výsledkom je dokonalé paralelné uloženie vlasca a zlepšená presnosť náhodu.

AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.

Easy Maintenance – Servisný otvor umožňuje premazať súčasti navijaku bez nutnosti jeho demontáže. Malý mazací otvor je neoddeliteľnou súčasťou každého navijaku S-programu alebo SR-programu.

Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.

Dyna-Balance – Systém redukuje kmity navijaku a zaisťuje jeho veľmi hladký chod.

Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.

Floating Shaft II – Kritickým trecím miestom väčšiny navijakov s pevnou cievkou je plocha styku hriadeľa cievky a pastorku. Konštruktéri spoločnosti Shimano riešili prevod minimalizáciou styčnej plochy pri kontakte oboch povrchov a uložením oboch koncov hriadeľa do ložisiek. Výsledné technické prevedenie umožňuje plávajúce uloženie hriadeľa, ktoré významne zlepšuje hladký chod a predlžuje životnosť prevodu.

Hyper Gear – Jemnomechanická hlavná prevodovka prenáša väčší krútiaci moment z kľučky na rotujúcu cievku. Vďaka malým toleranciám v prevodoch prenáša väčší krútiaci moment s nutnosťou použitia menšej sily. Znižuje sa aj opotrebenie jednotlivých súčastí prevodu. S úžasnou účinnosťou prevodu 90,3% sa budete cítiť nielen skvelo, ale budete si aj po rokoch vychutnávať potešenie z tichého chodu.

Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.

Vodotesná brzda - Použitím gumových tesnení je brzda chránená proti vniku prachu, piesku a vody.

Tovar zaradený v kategóriách