Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO

Panoptix™ LVS34 (sonda)

  • Novinka
  • Doprava ZADARMO

Unikátna a inovatívna sonarová technológia exkluzívne dostupná pre Garmin zariadenia. Sonda LVS34 je náhradný diel k systému Panoptix™ LiveScope Plus™... celý popis
1 449,90 EUR
1 208,25 EUR
bez DPH
ks
Quatro kalkulačka
Číslo produktu:010-02706-10
Výrobca:GARMIN
Kompletné špecifikácie

Unikátna a inovatívna sonarová technológia exkluzívne dostupná pre Garmin zariadenia. Sonda LVS34 je náhradný diel k systému Panoptix™ LiveScope Plus™ a rozširuje možnosti kompatibilných zariadení s podpomienkou použitia "black-boxu" GLS 10 resp. produkt > Panoptix™ LiveScope™ System <

Systém prináša vďaka novej sonde LVS34 oba náhľady LiveScope™ Down and LiveScope™ v reálnom čase s prenosom signálu do kompatibilného zariadenia.

Panoptix™ LiveScope™ dokážete "skenovať" dianie pod vodnou hladinou / pred plavidlom v reálnom čase - plavidlo sa nemusí pohybovať!

LIVEVÜ FORWARD

V režime LIVEVÜ FORWARD získate priamy náhľad v reálnom čase pred plavidlom až do vzdialenosti 61m pod uhlom 20° x 135°.LIVEVÜ DOWN

V režime LIVEVÜ DOWN získate priamy náhľad pod vodnú hladinou pod plavidlom až do hĺbky 61m pod uhlom 20° x 135°, so živým náhľadom v reálnom čase. V režime LIVEVÜ DOWN zobrazuje sonar v reálnom čase objekty a štruktúru dna pod plavidlom. Môžete dokonca sledovať, ako ryby reagujú na pohybujúcu sa návnadu.

PERSPEKTÍVNY POHĽAD

Pokiaľ na montáž použijete držiak na perspektívny pohľad sondy >Panoptix™ - držiak pre sondu LVS 3x (perspektívny náhľad) (voliteľné príslušenstvo), tak získate unikátny náhľad pod vodnú hladinu.

Oproti zjednodušenej sonde LVS12, tak získate unikátny náhľad pod vodnú hladinu s lúčom v rozsahu až 135° v celom spektre.