Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO

Party Mix

PVA-priateľská zmes 15 rôznych semien, orechov a strukovín s kukuričným extraktom (CSL)betaínom HCLkyselinou maslovouesenciálnym pomarančovým olejomko... celý popis
10,03 EUR
8,36 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:MB0002
Kompletné špecifikácie

PVA-priateľská zmes 15 rôznych semien, orechov a strukovín s

kukuričným extraktom (CSL)
betaínom HCL
kyselinou maslovou
esenciálnym pomarančovým olejom
korením
konopným, šachorovým a tekvicovým olejom
Bohatá na uhľohydráty, bielkoviny, vitamíny a minerály.

 

Popis
Náš párty mix je pravdepodobne najúčinnejšou zmesou semien, ktoré môžete v súčasnosti nájsť na trhu. Skladá sa z celkom 15 (!) rôznych častíc, orechov a strukovín, pričom najväčší podiel má kukurica (žltá, oranžová a červená), tigrie orechy, pšenica a konope. A pre maškrtných kaprov sú tu pridané aj arašidy, hrozienka a cícer.

Táto zmes je veľmi vhodná na vytvorenie skutočne účinných a veľkých krmovísk, pretože sa postará o veľké množstvo rýb. Už od množstva 100 litrov dokážeme mix upraviť podľa vašich osobných preferencií, napríklad, ak by ste nemali záujem o tigrie orechy.

Počas výroby sa ubezpečujeme, že každá častica má dostatok času na to, aby mohla napučať a aby sa varila čo najdlhšie, nech z nej vyťažíte čo najviac.

Aby bola zmes ešte príťažlivejšia, pridali sme tiež prírodné atraktory a aminokyseliny. Nechceme vyložiť všetky karty na stôl, ale toto môžeme prezradiť.

Kukuričný extrakt  (CSL) je čisto prírodný fermentovaný produkt na báze kukurice. Je bohatý na bielkoviny, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Tento kyslý prídavok je ďalším faktorom, ktorý je pre kaprov veľmi príťažlivý.

Betaín sa vyskytuje vo zvýšených koncentráciách v kôrovcoch a mušliach a spôsobuje, že naše nosáčiky dávajú chuťové poháriky ihneď do pozoru.

Kyselina butánová (maslová) je v prírode vylučovaná larvami komárov, tubifexmi a mäkkýšmi, čím nasmeruje kapra na cestu do prirodzeného krmoviska.

Vysoko kvalitný éterický olej dodáva zmesi osobitnú príchuť: ovocné kyseliny v kombinácii s olejmi môžu kapry vnímať pod vodou oveľa intenzívnejšie ako iné príchute.

Okrem toho, vďaka pridaniu konope, tigrieho orecha a tekvicového oleja v kombinácii so soľou je táto vábivá bomba priaznivá pre PVA.

Dostupné baliace jednotky (vákuovo utesnené a zvárané): 3 l a 6 l

Na požiadanie sú samozrejme k dispozícii aj väčšie množstvá.

Tovar zaradený v kategóriách