Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,01 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Ostatné produkty
  3. My-Baits
  4. Fluoro tigrie orechy
  5. RainbowSix Fluoro Tigernuts "Mulberry Blue" - blue

RainbowSix Fluoro Tigernuts "Mulberry Blue" - blue

Jedným zo spôsobov, ako sa oddeliť od väčšiny, je zmeniť niektoré veci a získať "bonus" v podobe opatrného kapra. Možno aj za pomoci RainbowSix, t.j. ... celý popis
8,02 EUR
6,68 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:MB0012
Kompletné špecifikácie

Jedným zo spôsobov, ako sa oddeliť od väčšiny, je zmeniť niektoré veci a získať "bonus" v podobe opatrného kapra. Možno aj za pomoci RainbowSix, t.j. nakladaných tigrích orechov v 6 rôznych príchutiach.

Tieto fluoro tigrie orechy sú zaujímavou alternatívou k boilies, plávajúcim a umelým nástrahám. Sú "čerešničkou na torte" nad kobercom kŕmenia z partiklu.

Naše tigrie orechy RainbowSix sú dokonalým doplnkom, ak chcete vylepšiť svoju návnadu obohatenú o naše častice vyrobené na prírodnej báze alebo ich môžete použiť ako "pútač" na akýkoľvek boilies.

Mulberry Blue obsahuje:

Sladidlo NHDC
Fruit Stim
Ultra sladidlo
Kyselinu maslovú (butánová)
Lactose Stim

 

Popis
Ten pravý originál s obsahom skutočného granátu.

Od začiatku roka 2014 pracujeme na ideálnom zložení chuti, farby a vhodných aminokyselín. Tigrie orechy sú dokonalým doplnkom, ak chcete vylepšiť svoju návnadu obohatenú o naše častice vyrobené na prírodnej báze alebo ich môžete použiť ako "pútač" na akýkoľvek boilies.

Špeciálne aminokyseliny, ktoré sa používajú v akvakultúre už veľmi dlho, premieňajú túto tigrie orechy na absolútne atraktívny granát. Takto sa používajú napríklad také aminokyseliny, ktoré kaprovi ihneď indikujú prirodzený zdroj potravy, stimulujú metabolizmus a dokonca ku konzumácii prinútia aj ryby, ktoré sú už sýte.

Tento okamžitý atraktívny účinok je podporovaný extrémne lákavými atraktormi, ktoré boli absorbované až do základných pórov našich návnad.

Tovar zaradený v kategóriách